Poznáte ich? MIMORIADNE PÁTRANIE po 2 mladíkoch. Mali brutálne zaútočiť na taxikára

obchodnyregister 2026.08.07.

Trnavskí kriminalisti vyhlásili mimoriadne celoštátne pátranie po dvoch 17-ročných mladíkoch, ktorí sú podozriví z brutálneho napadnutia taxikára v Seredi. Incident vyvolal veľké znepokojenie, keďže agresívny útok mal pre obeti veľmi vážne následky.  

Správy
/
Domáce

Trnavskí kriminálnici vyhlásili mimoriadne celoštátne pátranie po dvoch 17-ročných mladíkoch, ktorí sú podozriví z brutálneho napadnutia taxikára v Seredi. Incident vyvolal veľké znepokojenie, keďže agresívny útok mal pre obeti veľmi vážne následky.

odoberať

Google News

zdieľať
taxikar utok

Foto: FB/Polícia SR

Dvojica mladíkov, ktorá je podozrivá z útoku na taxikára.

K fyzickému napadnutiu vodiča taxislužby došlo priamo v Seredi. Dvojica mladíkov na muža zaútočila s nevídanou intenzitou a spôsobila mu viacnásobné závažné zranenia. Napadnutý taxikár skončil po útoku v starostlivosti lekárov a musel byť hospitalizovaný v trnavskej nemocnici. Trnavská krajská kriminálna polícia sa prípadom začala ihneď intenzívne zaoberať. Vďaka rýchlej operatívno-pátracej činnosti vyšetrovatelia v krátkom čase stotožnili oboch podozrivých.

Zo spáchania tohto závažného skutku sú podozriví 17-ročný Samuel Šándor z Trnavy a 17-ročný Denis Danišovský z Bratislavy. Policajné zložky po oboch mladistvých intenzívne pátrajú a zároveň sa spoliehajú na pomoc verejnosti. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k ich vypátraniu, prípadne správy o ich súčasnom pohybe či pobyte, je možné okamžite nahlásiť na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Témy:
útok nožom
Polícia Slovenskej republiky
pátranie

diskusia

zdielať

zdielať

tlačiť

odoberať

Google News

mReportér

Zdielajte článok

Ľutujeme

Vážení čitatelia, pod týmto článkom sme neumožnili diskusiu

Obsah článku a skúsenosti s administráciou debát nám dávajú predpoklad, že aj na tomto mieste by pribúdali
prevažne príspevky, ktoré by boli v rozpore s pravidlami debaty aj dobrými mravmi.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na slušné debaty pod inými článkami.

ZATVORIŤ

image