Play-off Ligy majstrov: Tehelné pole blízko k vypredaniu

obchodnyregister 2026.08.17.

Po niečo viac než roku a pol zaznie na Tehelnom poli magická zvučka UEFA Champions League. ŠK Slovan v stredu o 21:00 vyzve v prvom zápase play-off Ligy majstrov UEFA slovinského majstra NK Celje. V predaji sú posledné vstupenky. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na množstvo aktivít a pestrý program.  

Na prvý zápas play-off zostávajú v predaji doslova posledné vstupenky. Ak si nechcete ujsť tento futbalový sviatok, využite možnosť kúpy posledných vstupeniek na vstupenky.skslovan.com.

„Sme sebavedomí, ale zostávame nohami na zemi,“ povedal po sobotňajšom víťazstve 5:0 nad Ružomberkom Alexej Maroš, ktorý zaznamenal svoj premiérový ligový presný zásah za Slovan. „Túto súťaž som miloval už ako hráč. A ako tréner by som v nej veľmi rád videl mojich hráčov. Bolo by to skvelé aj pre našich výborných fanúšikov. Čakajú nás dva zápasy, prvý krok už v stredu večer,“ hovorí Yaya Touré, hlavný tréner belasých.

Na Tehelnom poli to bude skutočne futbalový sviatok. Plný štadión, zvučka Ligy majstrov, odhodlaní belasí, a zaujímavý program pre fanúšikov. Od 18:30 bude otvorená veľká fanzóna na námestí štadióna Tehelné pole s množstvo rôznych aktivít a súťaží pre deti i dospelých. Na štadióne je pripravený online kvíz o zaujímavé ceny, a podobne ako pred dvomi rokmi na Midtjyllande, aj teraz vystúpi so svojím vystúpením huslistka Daniela Lovlin. A potom už zaznie zvučka Ligy majstrov, a odštartuje ďalší magický európsky večer na Tehelnom poli.

Posledné vstupenky na play-off Ligy majstrov s Celje si môžete zakúpiť na vstupenky.skslovan.com.

zdielať

zdielať

tlačiť

odoberať

mReportér

Zdielajte článok

Ľutujeme

Vážení čitatelia, pod týmto článkom sme neumožnili diskusiu

Obsah článku a skúsenosti s administráciou debát nám dávajú predpoklad, že aj na tomto mieste by pribúdali
prevažne príspevky, ktoré by boli v rozpore s pravidlami debaty aj dobrými mravmi.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na slušné debaty pod inými článkami.